Погода на вихідні

Погода на вихідні буде не дуже втішною - все таки дощ затягується. Подекуди побачимо хмарне небо з проясненнями. І лише в окремих областях визиратиме сонце.

Чого очікувати найближчі два дні і якою буде погода на цих вихідних? Якщо коротко, то кардинальних змін не спостерігатимемо. Дощ продовжуватиме накрапати. Решту часу переважатимуть хмари, інколи з проясненнями.

Розпочнемо із західних областей. Тут очікуємо невеликий дощ та температуру повітря +22°С...+25°С. Винятками стануть Львів, Тернопіль та Івано-Франківськ, де в неділю не дощитиме і навіть пригріватиме сонце.

На півдні України прогнозуємо хмарну погоду. Термометр також сягатиме +22°С...+25°С. У Житомирській області дощу не очікуємо. Невеликі опади можливі в неділю у Сумах. А Чернігівська область не зможе порадувати своїх мешканців “сухими” вихідними - падатиме сильний дощ.

Схід країни буде теплішим - від +25°С до +29°С. Проте це не гарантуватиме відсутності дощу. У Дніпропетровській, Донецькій, Харківській та Луганській областях прогнозуємо мінливу хмарність і лише зрідка невеликі опади.

Південь цього разу буде різноманітним. У Миколаєві та Херсоні побачимо дощ в суботу і сонячну погоду в неділю. При цьому температура повітря буде достатньо високою - +28°С...+29°С. У Запоріжжі та Одесі - хмарно з проясненнями. Також буде жарко і термометр сягатиме +26°С...+28°С. А у Криму можливий невеликий дощ та порівняно невисока температура повітря +23°С...+24°С.

Центр України очікує дощова погода в суботу та сонячна - у неділю. Повітря прогріється до +24°С...+26°С. Дещо інша ситуація спростерігатиметься у Полтаві та Києві. Тут все таки буде переважати хоч і невеликий, але дощ. Температура опуститься з +25°С до +22°С.

202
10