Дощ затягнеться ще й на цей тиждень

Прогноз погоди на найближчі дні обіцяє нам хмарне небо та затяжні дощі. Найменше дощитиме на сході та півдні України. Але до кінця тижня погода покращиться - припиниться дощ і крізь хмари виглядатиме сонце.

Останнім часом хмари заступили літнє сонце. Дощ не припиняє свою діяльність і націлений продовжувати її і цього тижня. Складається враження, що ми починаємо вже забувати, як саме має виглядати літо. Бо зараз погода аж ніяк не схожа на літню, а радше на ранню осінь.

Отже, ситуація на заході та півночі країни буде такою: температура триматиметься в межах +21°С...+23°С і дощитиме. Однак, до кінця цього тижня вже випаде “весь” дощ (дуже сподіваємося на це), небо буде переважно хмарне, місцями з проясненнями. Позначка термометра зросте до +24°С...+26°С. Є великий шанс, що на вихідні погода значно покращиться і будемо мати сонячний та теплий вікенд. Все ж таки зараз літо, а не осінь.

На сході та півдні України спостерігатимемо дещо вищу температуру - від +25°С до +30°С, можливі невеликі дощі та грози. Затяжних опадів, таких як у західній частині країни, не передбачаємо. Дощ якщо падатиме, то буде короткочасним та рясним.

Погода у Криму буде дещо іншою - термометр не сягатиме таких високих значень і температура повітря коливатиметься в межах +23°С...+26°С. Також очікуємо дощ.

Центральні області також, як і західні та північні, будуть під впливом циклону. Затяжний дощ продовжуватиме зрошувати землю. Однак, до кінця тижня і на вихідні температура повітря зростатиме з +22°С до +28°С, а дощові хмари на небі розвіються.

Аналогічна ситуація спостерігатиметься й у Києві. І маємо велику надію на суттєве покращення погоди на вихідні. Все таки, мабуть у кожного з нас є велике бажання вибратися на природу та насолодитися теплим літнім сонцем.

192
9