Коли буде тепліше?

Вже від завтра погода на всій території України покращиться. Опади відійдуть на другий план. Прогнозуємо потепління і зріст температури до +25°С...+32°С.

Вплив циклону послаблюється щодня і найближчим часом знову будемо насолоджуватися теплою літньою погодою в Україні. Особливо це відчують жителі західних областей України, де останній тиждень панувала не найкраща погода, дощі та низька (як для літа) температура повітря.

Хмари покинуть всю західну частину країни. Прогнозуємо зріст температури повітря до +22°С...+26°С. Вітер помірний 2 - 5 м/с. Подекуди буде малохмарно і можливі невеликі дощі. Але їхня кількість буде надто малою аби зашкодити нам насолоджуватися літнім сонцем.

У північних та центральних областях температура підніметься до +24°С...+27°С. Винятком буде Полтавська, Черкаська та Кіровоградська області, де буде ще тепліше і термометр сягатиме +27°С...+28°С. Прогнозуємо чисте небо, проте інколи можливі невеликі хмари з проясненнями. Опадів не очікуємо.

Стовпчик термометра підніметься до спекотної температури у східних та південних областях. Спостерігатимемо температуру повітря +29°С...+32°С. Аналогічно - дощу не прогнозуємо, місцями хмарно. Дещо прохолодніше буде в Одеській області та у Криму. Тут температура підніметься всього лиш до +25°С...+27°С.

У Києві також прогноз погоди обіцяє потепління та зростання температури до +24°С...+27°С. На небі спостерігатимемо невелику хмарність. Проте, у столиці України можливий дощ у суботу та вітер змінного напрямку від 1 м/с до 2 м/с.

227
9