Початок червня і… дощ

Після спекотного тижня будемо мати “мокрі” вихідні на західній Україні - у суботу та неділю падатиме дощ. Але це не вплине на літню погоду і температура невпинно продовжуватиме зростати до +30°С.

На найближчі вихідні прогнозуємо прихід літа. А це означає, що обов’язково побачимо проливні дощі, грози та палюче сонце. Дні будуть спекотними з перервами на рясний дощ. Вночі також буде жарко, інколи прийдеться спати з відкритими вікнами. В принципі, чого очікували, того й дочекалися - літо наступило!

У суботу і неділю західною Україною пройдуть дощі з грозами. Однак, температура повітря не опускатиметься нижче +25°С. З понеділка очікуємо малохмарну погоду і де-не-де можливі невеликі грози.

Дощу практично не буде у північних, східних та південних областях, а температура буде в межах +27°С...+30°С. У Миколаєві та Криму температура буде нижчою і перебуватиме в межах +23°С...+25°С. В Одеській же області прогнозуємо дощову погоду з неділі і відносно невисоку температуру повітря - до +22°С.

Центр країни розділиться на дощову і сонячну частини. У Хмельницьку, Вінниці та Києві дощитиме. Малохмарна і спекотна погода з чистим небом буде у Кропивницькому, Полтаві та Черкасах. Температура повітря, як і в переважній більшості областей досягатиме +26°С...+29°С.

317
12