Прогноз погоди на кінець травня

Через декілька днів будемо зустрічати літо. На небі важко буде зустріти хмари і зникнуть навіть найменші натяки на дощ. Позначка термометра сягатиме 25°С...28°С вище нуля.

Цьогоріч весна продемонструвала декілька рекордів - люті морози в березні та спекотний квітень. Травень дещо пом’якшив ситуацію, але в будь-якому разі весна була вкрай теплою. І перехід весни на літо не є винятком. Вже цієї п’ятниці червень розпочне тримісячну літню пору теплою сонячною погодою.

Погода на всій території України буде більш-менш стабільною - теплий легкий південний вітер 3-5 м/с в поєднанні з безхмарним небом і температурою повітря від +24°С до +28°С. Хмари цього тижня будуть радше рідкістю - лише де-не-де хмарність може перевищити 20%. В основному небо буде чистим.

Дещо інша ситуація може спостерігатися в Ужгороді, Чернівцях, Одесі та Сімферополі. У Закарпатській області все таки очікуємо мінливу хмарність, хоч і без опадів. В Одеській, Чернівецькій областях та в Криму небо буде чисте, але температура трішки нижчою - до +21°С...+23°С.

Погода якраз для невеличкого пікніка чи повноцінної відпустки в чарівних місцях нашої країни. Якщо ж ви ще не спланували собі відпочинок, то саме час на це. Адже літо не за горами, а прогноз погоди дає нам всі підстави на стабільну і дуже-дуже комфортабельну атмосферу серед наших рідних та близьких!

221
11