Цілий тиждень дощитиме

Травневі дощі не забарилися. Цього тижня дощ падатиме на всій Україні. На заході дощитиме цілий тиждень, на решті території - в першій половині. Також, не обійдеться без грози.

Західною частиною України пройдуть дощі, місцями затяжні дощі. Особливо це буде відчутно у вівторок та середу. В ці дні очікуємо великий та проливний дощ, можлива гроза. У Карпатах також дощитиме. Температура при цьому не перевищуватиме +15°С…+20°С.

Північ країни буде “сухішою” - опади прогнозуємо на початок тижня. Після чого зі середи небо в основному буде хмарним чи малохмарним. Термометр перебуватиме в межах +20°С…+24°С.

Східні та південні області і Крим очікує схожа ситуація, як на півночі - невеликий дощ на початку тижня і хмарність у другій половині. В Одеській, Миколаївській та Херсонській областях небо буде малохмарним або навіть безхмарним. Буде тепло, подекуди спекотно до +26°С…+28°С.

У центрі України спостерігатимемо “суміш” погоди - частина областей матиме західний дощовий характер, а інші - сонячно, малохмарно і лише подекуди невеликі опади. У Хмельницьку і Вінниці дощитиме, позначка термометра сягатиме від +15°С до +20°С. У Києві, Кропивницькому, Полтаві та Черкасах буде тепліше. Температура зігріватиме нас в межах +22°С…+26°С. Невеликий дощ прогнозуємо в першій половині тижня.

251
13