Чи надовго спека в Україні?

Нас чекає невеличке зниження температури. На заході країни термометр показуватиме комфортні +20°С … +22°С, а в інших областях досягатиме +24°С … +27°С. Проливних дощів наразі не застанемо, однак подекуди можливі короткочасні опади.

Спекотна погода буде втрачати свій вплив вже найближчими днями. З неділі відчуємо невелике зменшення температури. У західній частині України в суботу до +25°С, а з наступного тижня до +20°С…+22°С. При цьому суттєвих опадів не передбачаємо і погода з агресивної спеки перейде у стан приємної весни. Дещо вища температура досягатиметься у Волинській, Рівненській та Закарпатській областях. У Чернівцях же прогнозуємо невеликий дощ в неділю та у вівторок, температура вдень коливатиметься від +15°С до +18°С.

Проте спека продовжуватиметься на півночі і півдні країни, де температура буде на рівні +24°С…+26°С. Схожа ситуація на сході України, але температура зменшиться з +32°С до +26°С…+29°С. У Сумах та Харкові у неділю можемо очікувати дощ. Також невеликий дощ у неділю та у вівторок буде у Миколаєві та Херсоні. У Криму ж дощ розпочнеться з неділі і температура опуститься до +17°С.

У Києві та центральних областях України вплив спеки буде помірним - від +21°С до +27°С. Найближчими днями можемо очікувати невеликі та короткочасні дощі.

222
15