Спекотна погода у травні

В Україну насувається спека. Хоч і весняна, але все-таки спека. Температура досягатиме +27°С … +29°С. У західних областях можливі короткочасні дощі, грози.

Останній весняний місяць - травень - розпочнеться у вівторок. Погода щодень набуває більш літнього характеру. Теплі ночі, спекотні дні, місцями грози чи проливні дощі. Цього тижня частіше будемо бачити сонце на небі та малохмарну погоду.

На всій території України дощів не спостерігатимемо. Небо буде чистим і безхмарним, температура досягне +24°С…+28°С. У Херсонській області найгарячіше - до +29°С. У Києві аналогічно жарко, термометр покаже температуру +24°С…+27°С. Хмар не побачимо на небі, сонце розжарюватиме все навколо. Якщо ви важко переносите такі прояви погоди, то рекомендуємо в обідню пору ховатися у затінках чи прохолодних приміщеннях.

У західних областях також спостерігатимемо спекотну погоду +23°С…+26°С. У Волинській області температура досягатиме аж +28°С. Проте у вівторок у Львові, Івано-Франківську, Тернополі та Рівному очікуємо опади, можливі грози! У Чернівцях та у Луцьку ймовірність опадів менша. Найменша температура буде у Чернівецькій області - до +23°С…+24°С.

181
15