Дощова погода

В Україні температура повітря знизиться до +13°С … +18°С зі звичних вже +22°С. Також мінливі дощі та хмарність наберуть більш стабільного характеру. Протягом цього тижня опади спостерігатимемо частіше та у більшій кількості.

З вівторка погода зміниться і не буде досягати нових рекордів температури, як це відбувається останні дні. У західній частині країни та у південних областях стовпчик термометра опуститься до позначки +15°С … +18°С. Падатиме невеликий дощ.

На півночі та сході України похолодання прийде із запізненням на один день і розпочнеться у середу. Проте, температура буде дещо нижчою - від +13°С до +16°С. В Луганській та Донецькій областях у вівторок та середу все ще продовжуватиметься спекотна погода з невеликою хмарністю та температурою +21°С … +23°С, без опадів.

У південній частині України також дощитиме із середи. Температура коливатиметься від +12°С до +19°С. В Одеській області не прогнозуємо затяжних дощів, а лише короткочані мінливі опади.

Дощ не омине і нашу столицю. У вівторок київське небо затягнуться хмарами, а починаючи зі середи 18 квітня, очікуємо невеликі опади та похолодання до +13°С … +15°С.

262
16